۹ بهترین روشها برای ایجاد بک لینک به وب سایت شما

هنگامی که نوبت به ایجاد Backlink به وب سایت مارک شما می رسد ، می تواند ناامید کننده باشد ، زیرا این فرایندی است که نیاز به صبر ، کار و فداکاری دارد. رفته اند روزهای SEO ساده ، جایی که می توانید هر پیوندی را به وب سایت خود در هر کجای وب وارد کنید. برای اینکه Backlink ها واقعاً موفق باشند ، بازاریابان دیجیتال و نوشتن کپی باید در مورد استراتژی تولید Backlink خود آگاه باشند.

دیجیتال

به عنوان یکی از تکنیک های سنتی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، Backlink ها راه های آسان افزایش ترافیک جستجو و رتبه بندی در موتورهای جستجوگر مختلف را در اختیار وب سایت ها قرار می دهند. با این وجود ، فقط لینک های با کیفیت بالا برای تولید بهترین نتایج سئو در کلاس و افزایش ترافیک وب سایت شما مورد نیاز است.

Backlink

از آنجا که Backlink به روشی محبوب برای افزایش رتبه بندی SEO سایت تبدیل شد ، Google نحوه طبقه بندی Backlink ها و تاثیر آنها در رتبه بندی SEO را تغییر داده است. این بدان معناست که برای ایجاد Backlink ، اکنون مهم است که صاحبان سایت و مدیران سخت تلاش کنند تا بطور ارگانیک پیوندهای خود را با گذشت زمان رشد دهند.

Backlink چیست؟

به عبارت ساده تر ، Backlink ، همچنین به عنوان یک Backlink خارجی شناخته می شود ، وقتی صاحب سایت دیگری در جایی از محتوای خود به وب سایت شما پیوند می زند. این می تواند در یک پست وبلاگ ، یک صفحه سرویس یا هر صفحه دیگر در یک وب سایت باشد. Backlink ها برای SEO به عنوان مقدار لینک دهنده های معتبر و با ارزش که از نسخه های پشتیبان از کیفیت مطالب در وب سایت خود مهم هستند ، مهم هستند.

چگونه می توانید Backlink به وب سایت خود تولید کنید؟

اگرچه دانستن الگوریتم دقیقی که Google و سایر موتورهای جستجو برای واجد شرایط بودن محتوای شما برای اهداف SEO استفاده می کنند ، تقریباً غیرممکن است ، اما برخی از بهترین شیوه هایی که صاحبان سایت و مدیران سایت در کلاس وجود دارند ، برای افزایش رتبه سئوی خود و ایجاد Backlink های واقعی استفاده می کنند. وب سایت آنها

از نکات و ترفندهای زیر برای تولید Backlink و رشد حضور آنلاین خود برای وب سایت خود استفاده کنید:

۱ ٫ به دیگران اجازه دهید تا اعتبار خود را برای شما اعتبار دهند

از طراحان وب گرفته تا نسخه نویسان ، کارآفرینان و مشاغل همیشه به دنبال ایجاد اوراق بهادار هستند تا بهترین و جدیدترین کار خود را به نمایش بگذارند. اغلب ، این پرتفوی ها به نوعی Backlink به سایت شما خواهند داشت تا بینندگان بتوانند کار ارائه دهنده خدمات را بررسی کنند.

نه تنها اجازه دادن به Backlink از پرتفوی کمک می کند تا تجارت شخصی را که به شما در بهتر کردن شغل شما کمک کرده است ، بهبود بخشد بلکه به شما کمک می کند در رتبه بندی جستجوی گوگل بالاتر ظاهر شوید.

۲ ٫ محتوای قابل اشتراکی را توسعه دهید

محتوای اشتراکی فقط به همین شکل – اشتراکی – فرصتی را برای شما فراهم می کند که تخصص شما در سراسر اینترنت تحت فشار قرار گیرد و این احتمال وجود دارد که وب سایت شما به چندین صفحه وب و سیستم عامل مرتبط شود. این که آیا شما تصمیم به ایجاد یک پست وبلاگ خوب تحقیق شده ، کتابهای الکترونیکی فعال یا اینفوگرافیک ارزشمند دارید ، هر محتوای مشترک را می توان با یک فراخوان به عمل (CTA) توزیع کرد و از بینندگان محتوا خواست تا محتوای مورد نظر را مناسب توزیع کنند.

Pinterest یکی دیگر از راههای عالی برای تولید Backlink است. اطمینان حاصل کنید که تمام پست های وبلاگ شما ، مطالعات موردی ، اینفوگرافیک و محتوای قابل ارزش با ارزش بالا به صفحه Pinterest شما مرتبط است. اگر فردی کار شما و بینش های ارزشمند را پیدا کند ، احتمال دارد هنگام ارسال مطالب در یک پست وبلاگ یا در یکی از صفحات وب خود ، Backlink ایجاد کند.

دسترسی اولیه می تواند از طریق رسانه های اجتماعی ، با استفاده از هشتگ ها و روش های دیگر توزیع هدفمند ، برای دستیابی به افراد درون طاقچه شما انجام شود.

۳ l Backlink از وب سایت شخصی خود

به عنوان شکل دیگری از مطالب قابل اشتراک ، پست های تحقیق شده را ایجاد کنید که به سایر مطالب با ارزش پیوند دارند که در یک طاقچه خاص قرار دارند. به عنوان مثال ، ایجاد پستهای شمارش معکوس به ابزارهای CRM مورد علاقه خود یا وبلاگهای مسافرتی ، به شما امکان می دهد تا به محتوای وب شناخته شده پیوند دهید ، و فرصتی را برای آن سایت محترم ایجاد می کند تا پست شما را به اشتراک بگذارد و دوباره به وب سایت خود پیوند دهد.

همه چیز در مورد قرار دادن بهترین پایتان در هنگام کار برای تولید Backlink است ، بنابراین چرا به محصولات ، خدمات یا سازندگان محتوا کمک نمی کنید تا زندگی روزمره شما را بهتر کنند؟

علاوه بر این ، شما می توانید برای گردآوری نکات و ترفندهای مفید برای یک موضوع یا مفهوم خاص ، مطالب ساده ای را جمع آوری کنید. در این صورت ، می توانید با استفاده از Feedly محتوای به موقع پیدا کنید. Feedly به شما کمک می کند تا محتوای موجود را مرتب سازی کنید تا مقاله ها و پست های وبلاگ مربوط به یک موضوع خاص یا طاقچه ها را پیدا کنید. سعی کنید هفته ای یک مرتبه جمع بندی مطالب ایجاد کنید تا خوانندگان خود را در مورد موضوعات مورد علاقه به روز کنید و مطمئن شوید که به کلیه وب سایت های ذکر شده پیوند دارند.